Prodej bytu s hypotékou nemusí být tak složitý, jak se může na první pohled zdát. Poradíme vám, jak postupovat při prodeji bytu s hypotékou. Prodej bytu s hypotékou, jak na to? | ePojisteni.cz

Prodej bytu s hypotékou

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50 %
87 Zákazníků zde nyní srovnává

Prodej bytu s hypotékou: je to možné?

Hypotéka je finanční úvazek na několik desítek let. Ve chvíli, kdy si hypotéku sjednáváte, těžko můžete tušit, co vám následující roky přinesou. Můžete se rozhodnout změnit bydliště nebo vám stávající byt jednoduše přestane stačit. Na byt je však uvalená hypotéka. Jak se v takovém případě zachovat? Je možné vůbec byt zatížený hypotékou prodat?

Ano, byt zatížený hypotéku je možné prodat, a také se jedná o poměrně běžnou záležitost. Lidé prodávají své nemovitosti z různých důvodů. Někteří se rozhodnou pro koupi většího či menšího bytu, někteří se stěhují do jiného města či dokonce země, jiní se rozvádí a potřebují rychle vyřešit majetkové záležitosti.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Prodej bytu s hypotékou: postup

Prodej bytu s hypotékou není zas tak složitý, jak by se mohl na první pohled zdát. Ideální je, pokud se podaří sehnat kupce, který si byt koupí zároveň s hypotékou. Jindy je nutné počkat na dobu fixace a nový majitel si byt koupí, ale hypotéku si zajistí sám. Způsobu je mnoho a řešení vám pomůžeme najít také na našich stránkách Srovnejto.cz.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Mluví se o nás