Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Subaru

Povinné ručení Subaru

Subaru a jeho historie

Japonská automobilka Subaru byla založena v roce 1917 Čikuheiem Nakadžimou jako společnost zabývající se kromě výroby vozidel tak výrobou letecké techniky. Tou se Subaru zabývala až do konce druhé světové války. Právě toto propojením mezi automobilovou a leteckou technikou se výrazně odrazilo na kvalitě automobilů. Subaru patří k největším výrobcům automobilů s náhonem na všechna kola.

Značka Subaru patří k nejspolehlivejším automobilům s vynikajícím jízdními vlastnostmi na světě. Potvrzuje je to německý zkušební ústav TUV, který pravidelně vyhlašuje modely značky Subaru na prvních místech.

Jak vybrat povinné ručení pro Subaru

Jste-li vlastníkem vozidla Subaru, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Subaru.

Spočítat
ceny

Modely Subaru, které si řidiči pojišťují nejčastěji

- Subaru Impreza

- Subaru Forester

- Subaru Outback

- Subaru BRZ

- Subaru Levorg

- Subaru Legacy

- Subaru Justy

- Subaru WRX STI

- Subaru Ascent

- Subaru SVX

- Subaru Tribeca

- Subaru Baja

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 20

Mluví se o nás