Povinné ručení Mitsubishi

Povinné ručení Mitsubishi

Mitsubishi a jeho historie

V roce 1870 založil Japonec Jataró Iwasaki loďařskou společnost, kterou postupně rozšiřoval o další aktivity. Dnes tento největší japonský konglomerát spojuje 29 velkých společnosti. Na počátku 20. století se společnost Mitsubishi začíná zabývat také výrobou automobilů.

Spočítat
ceny

První vozidlo Mitsubishi Model A uvedli na trh v roce 1917. Výroba nebyla zpočátku úspěšná, protože ti, kteří si mohli dovolit koupit automobil, dávali přednosti známým značkám ze zahraničí. Prvním úspěšným automobilem byl až Mitsubishi PX-33 určený k armádním účelům během druhé světové války. Po válce se Mitsubishi specializovalo především na užitkové automobily, které měli sloužit hlavně obnově infrastruktury a průmyslu. Teprve v 60. letech se Mitsubischi vrací k výrobě osobních automobilů. Na rozdíl od jiných automobilek Mitsubishi produkuje automobily především pro vlastní trh.

Jak vybrat povinné ručení pro Mitsubishi

Jste-li vlastníkem vozidla Mitsubishi, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Mitsubishi.

Nejčastější modely Mitsubishi, které se nechávají pojistit

Mitsubishi ASX Mitsubishi Outlander Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Pajero Mitsubishi Eclipse Mitsubishi Galant
Mitsubishi Colt Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Space Star
Mitsubishi Carisma Mitsubishi Pajero Sport Mitsubishi Grandis
Mitsubishi Pajero Pinin Mitsubishi Sigma


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15

Mluví se o nás