Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Mitsubishi

Povinné ručení Mitsubishi

Mitsubishi a jeho historie

V roce 1870 založil Japonec Jataró Iwasaki loďařskou společnost, kterou postupně rozšiřoval o další aktivity. Dnes tento největší japonský konglomerát spojuje 29 velkých společnosti. Na počátku 20. století se společnost Mitsubishi začíná zabývat také výrobou automobilů.

První vozidlo Mitsubishi Model A uvedli na trh v roce 1917. Výroba nebyla zpočátku úspěšná, protože ti, kteří si mohli dovolit koupit automobil, dávali přednosti známým značkám ze zahraničí. Prvním úspěšným automobilem byl až Mitsubishi PX-33 určený k armádním účelům během druhé světové války. Po válce se Mitsubishi specializovalo především na užitkové automobily, které měli sloužit hlavně obnově infrastruktury a průmyslu. Teprve v 60. letech se Mitsubischi vrací k výrobě osobních automobilů. Na rozdíl od jiných automobilek Mitsubishi produkuje automobily především pro vlastní trh.

Jak vybrat povinné ručení pro Mitsubishi

Jste-li vlastníkem vozidla Mitsubishi, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Mitsubishi.

Spočítat
ceny

Modely Mitsubishi, které se nechávají pojistit nejčastěji

- Mitsubishi ASX

- Mitsubishi Outlander

- Mitsubishi Lancer

- Mitsubishi L200

- Mitsubishi Pajero

- Mitsubishi Eclipse

- Mitsubishi Galant

- Mitsubishi Colt

- Mitsubishi Eclipse Cross

- Mitsubishi Space Star

- Mitsubishi Carisma

- Mitsubishi Pajero Sport

- Mitsubishi Grandis

- Mitsubishi Pajero Pinin

- Mitsubishi Sigma

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14

Mluví se o nás