Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Povinné ručení Honda

Povinné ručení Honda

Honda a jeho historie

Japonská automobilka Honda byla založena ve 30. letech minulého století. Její zakladatel Soichiro Honda proslul výrobou pístních kroužků. Zprvu se Honda orientovala na výrobu motocyklů. Podařilo se jí překonat nepříznivou ekonomickou situaci po druhé světové válce a postupně si vytvořila dobré jméno, díky kterému se její výroba rychle šířila po celém Japonsku.

Spočítat
ceny

K výrobě vozidel se Honda dopracovala teprve po patnácti letech od svého založení, ale skutečných úspěchů v této oblasti se dočkala až v 60. letech.

Důležitým mezníkem pro Hondu byl rok 1971, kdy začíná expandovat na americký (Honda Motoro Company inc.) a evropský trh (Honda Europe NV). Od 80. let patří Honda k vedoucím mezinárodním společností, které se mohou chlubit velmi vyspělou úrovni techniky. Nyní se Honda soustředí na čtyří klíčové oblasti - Japonsko, USA, Asii a Evropu.

Jak vybrat povinné ručení pro Honda

Jste-li vlastníkem vozidla Honda, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Honda.

Nejčastější modely Honda, které se nechávají pojistit

Honda Civic Honda Jazz Honda Accord
Honda NSX Honda S2000 Honda CRX
Honda Prelude Honda Integra Honda Legend
Honda City Honda Element Honda CR-V
Honda Odyssey Honda FR-V Honda CR-Z
Honda Stream Honda Pilot Honda Insight
Honda Shuttle


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 12

Mluví se o nás