Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Chevrolet

Povinné ručení Chevrolet

Chevrolet a jeho historie

Chevrolet je americký automobilový výrobce, který byl založený v roce 1911 v Detroitu. Jeho zakladateli byli přátelé William Durant a Louis Chevrolet. Jejich přátelství nevydrželo dlouho a po několika letech ze společnosti odchází Louis Chervolet. Wiiliam Durant nového partnera našel v podobě General Motors, s nimiž se dohodl na spolupráci v roce 1917. Jejich spolupráce funguje dodnes. Pod General Motors patří další významné značky jako například Opel, Cadillac a Hummer.

Mezi historicky nejslavnější vozy značky Chevrolet patří model Chevrolet Corvette vyráběný od roku 1953, a Chevrolet Camaro vyráběny od roku 1967.

V roce 2004 se společnost Chevrolet rozrostla o automobilku Daewo. Od této doby jsou vozy Daewo prodávány se znakem Chevrolet na kapotě. Koupit si tak můžete vozy Chevrolet Spark či Chevrolet Laceti. V Jižní Americe se dokonce prodávají i vozy Opel pod značkou Chevrolet.

Jak vybrat povinné ručení pro Chevrolet

Jste-li vlastníkem vozidla Chevrolet, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Chevrolet.

Spočítat
ceny

Modely značky Chevrolet, na které se pojištění nejčastěji využívá

- Chevrolet Camaro

- Chevrolet Cruze

- Chevrolet Orlando

- Chevrolet Corvette

- Chevrolet Captiva

- Chevrolet Spark

- Chevrolet Aveo

- Chevrolet Impala

- Chevrolet Suburban

- Chevrolet Tahoe

- Chevrolet Lacetti

- Chevrolet Silverado

- Chevrolet Niva

- Chevrolet HHR

- Chevrolet Trax

- Chevrolet Blazer

- Chevrolet Kalos

- Chevrolet Matiz

- Chevrolet Epica

- Chevrolet Malibu

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 18

Mluví se o nás