Povinné ručení Chevrolet

Povinné ručení Chevrolet

Chevrolet a jeho historie

Chevrolet je americký automobilový výrobce, který byl založený v roce 1911 v Detroitu. Jeho zakladateli byli přátelé William Durant a Louis Chevrolet. Jejich přátelství nevydrželo dlouho a po několika letech ze společnosti odchází Louis Chervolet. Wiiliam Durant nového partnera našel v podobě General Motors, s nimiž se dohodl na spolupráci v roce 1917. Jejich spolupráce funguje dodnes. Pod General Motors patří další významné značky jako například Opel, Cadillac a Hummer.

Spočítat
ceny

Mezi historicky nejslavnější vozy značky Chevrolet patří model Chevrolet Corvette vyráběný od roku 1953, a Chevrolet Camaro vyráběny od roku 1967.

V roce 2004 se společnost Chevrolet rozrostla o automobilku Daewo. Od této doby jsou vozy Daewo prodávány se znakem Chevrolet na kapotě. Koupit si tak můžete vozy Chevrolet Spark či Chevrolet Laceti. V Jižní Americe se dokonce prodávají i vozy Opel pod značkou Chevrolet.

Jak vybrat povinné ručení pro Chevrolet

Jste-li vlastníkem vozidla Chevrolet, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Chevrolet.

Nejčastější modely Chevrolet, které se nechávají pojistit

Chevrolet Camaro Chevrolet Cruze Chevrolet Orlando
Chevrolet Corvette Chevrolet Captiva Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo Chevrolet Impala Chevrolet Suburban
Chevrolet Tahoe Chevrolet Lacetti Chevrolet Silverado
Chevrolet Niva Chevrolet HHR Chevrolet Trax
Chevrolet Blazer Chevrolet Kalos Chevrolet Matiz
Chevrolet Epica


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 19

Mluví se o nás