epojisteni logo

Levné volání

  • V našich cenách se neztratíte

  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu

  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu

Levné volání

Trápí Vás každý měsíc vysoká faktura za mobilní telefon? Ušetřete s virtuálním operátorem TeleUspory. Pokud je informace o virtuálním operátorovi novinkou, pak budete milé překvapení. Mobilní tarify si nemusíte sjednat pouze přes tři hlavní mobilní operátory v České republice, ale také přes tzv. virtuální operátory.

Většinou se jedná o menší firmy, které působí regionálně i celorepublikově. Virtuální operátoři nabízí stejně mobilní služby, ale za méně peněz. I s nimi můžete psát SMS, volat hodiny denně či surfovat po internetu. Ušetřit však můžete stovky korun měsíčně.

Nejvýhodnější volání od TeleUspory

Partnerem největšího českého online pojistitele ePojisteni.cz je virtuální operátor Teleuspory. S operátorem TeleUspory si snadno najdete svůj nejvýhodnější tarif. Na výběr máte ze čtyř telefonních tarifů a čtyř datových tarifů. Záleží pouze na tom, jak moc voláte nebo surfujete. Volat můžete již od 49 korun za měsíc a surfovat od 85 korun za měsíc.

Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo