epojisteni logo

Jak ušetřit za plyn

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás

Náklady za plyn a energie celkové jsou pro rodinný rozpočet vysokou zátěží hned vedle nájmu za byt či hypotéky. Proto jsou velmi cenné rady, jak ušetřit za plyn. Na výši nákladů za plyn se podílí zejména celková spotřeba. Nejvíce platí rodiny, které používají plyn nejen k ohřevu a vaření, ale zejména k vytápění své nemovitosti. V jejich případě se roční náklady za plynu pohybují v desítkách korun.

Změnou dodavatele lze uspořit tisíce korun

Možností, jak snížit náklady za plyn, je nejen rozumná spotřeba a žádné plýtvání, ale také změna dodavatele plynu za levnějšího. Čeští spotřebitele mají totiž právo vybrat si svého dodavatele plynu. Na výběr mají mezi desítkami dodavatelů. Jedná se nejen o velké energetické společnosti (E.ON, innogy, ČEZ, Pražská plynárenská a další), ale také o menší alternativní dodavatele, kteří obvykle nabízí výhodné ceny.

Snadno si porovnáte nabídky od nejvýznamnějších a hlavně ověřených dodavatelů plynu. Během pár minut zjistíte, který z dodavatelů vám nabízí nejen nejlepší cenu, ale také smluvní podmínky. Změnit dodavatele je velmi snadné. Vše za vás totiž vyřídí nový dodavatel.

Chci výhodnější plyn

Jaké jsou aktuální ceny plynu?

Spočítejte si v naší kalkulačce, jakou cenu plynu vám nabídnou jednotliví dodavatelé.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo