epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Subaru?

Pojištění vozidla je jeden ze způsobů, jak ochránit své peníze. Povinné ručení kryje rizika, která způsobíte jiným motoristům vy, havarijní pojištění se vztahuje na škody, které zákonné pojištění nekryje (např. krádež, vandalismus, havárie, živelné události). Výhodné havarijní pojištění pro Subaru si uzavřete na ePojisteni.cz.

O firmě Subaru

V roce 1917 podnikavý Japonec Chikuhei Nakajima založil společnost Aircraft Research Laboratory. Jak z názvu vyplývá, jednalo se o leteckou laboratoř. Nakajima zbožňoval létání a letecké stroje a až do 40. let jeho společnost patřila k předním výrobcům letadel. Poté došlo k reorganizaci firmy, která se změnila na Fuji Sangyo. Pod touto značkou začali vyrábět skútry. První motorové vozidlo bylo vyroben až v roce 1954 pod názvem Subaru P1.

Subaru P1 bylo prvním japonským autem se samonosnou karosérií. Skvělé jízdní vlastnosti vozu dodávalo přední příčné nezávislé zavěšení kol se spirálovými pružinami.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Subaru, které se nechávají pojistit

Subaru Impreza
Sobaru Forester
Subaru Outback
Subaru BRZ
Subaru Levorg
Subaru Legacy
Subaru Justy
Subaru WRX STI
Subaru Ascent
Subaru SVX
Subaru Tribeca
Subaru Baja