epojisteni logo


ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna má silné zázemí - jednu z největších finančních skupin v Evropě – KBC. Služby ČSOB Pojišťovny jsou dostupné prostřednictvím široké obchodní sítě po celé České republice.


ČSOB pojišťovna je součástí jednoho z největších poskytovatelů finančních služeb na našem trhu ČSOB holdingu. Počátky ČSOB můžeme nalézt již v roce 1964, kdy ji zakládá stát, a orientuje se na oblast financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací. Nejdůležitějším rokem je rok 1999, kdy dochází k privatizaci ČSOB. Novým vlastníkem se po skoupení akcií stala belgická banka KBC, člen finanční skupiny KBC.


ČSOB Pojišťovna Vám nabízí 2 varianty havarijního pojištění. Vedle kompletního pojištění KASKO DOMINANT můžete zvolit levnější variantu KASKO MINI. Pojištění obsahuje úhradu autorizovaných servisů, úhradu nákladů na vyproštění, odtažení a opravu vozidla, náklady na znovupořízení vozidla v případě „totální škody“. Obě varianty nabízejí dnes už takřka standardní pojištění střetu se zvěří.

  • Varianta Kasko DOMINANT je plnohodnotné pojištění, které poskytuje ochranu proti havárii, živelní pohromě i zásahu cizí osoby. Kromě toho nabízí široké asistenční služby.
  • Kasko MINI obsahuje pojištění pro případ živelních událostí a rovněž nabízí asistenci.

Možnosti připojištění

Klienti ČSOB pojišťovny si mohou sjednat i připojištění. Nadstandardně si můžete sjednat:

  • odcizení vozidla
  • úrazové pojištění cestujících
  • náhradní vozidlo
  • pojištění zavazadel
  • pojištění čelního skla
  • rozšíření asistenční službyHavarijní pojištění doporučujeme i pro starší vozy

Kvůli růstu cen oprav, náhradních dílů i lidské práce se v dnešní době vyplatí sjednat havarijní pojištění i pro starší vozy. Buďte připraveni na všechny možné nástrahy na silnici. Rádi vám pomůžeme s výběrem i sjednáním nejlepší nabídky pro váš ojetý vůz.ČSOB pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@csobpoj.cz

Zavolejte nám

466 100 777

Adresa

Masarykovo náměstí 1458, 532 18 Pardubice

Webová stránka

www.csobpoj.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo