Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


eYello CZ a.s.

eYello CZ a.s.

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Společnost eYello CZ a.s. patří k menším alternativní dodavatelům elektrické energie a zemního plynu na celém území České republiky. Společnost byla založená teprve v roce 2012 na základe německého vzoru Yello Storm, který přinesl zcela odlišný přístup v podobě zjednodušených postupů a individuálního přístupu. V Německu se jedná o populární společnost, která patří k největším energetickým dodavatelům.

Společnost eYello CZ a.s. se podařilo od společnosti Yello Storm získat licenci, na jejíž základě začala nabízet energii také českým domácnostem a podnikatelům. Mottem společnosti eYello CZ a.s. je jednoduchost. Svým zákazníkům nabízí nejen výhodné ceny energií, ale především srozumitelné a přehledné smluvní podmínky a také ovládání vlastního účtu on-line.

Společnost eYello CZ a.s. tvoří malý tým, který veškerou komunikace zajišťuje online. Kamenné pobočky z důvodů maximálního snížení nákladů proto nevedou. Díky současným možnostem však mají zákazníci zajištěnou plnou péči.

Adresa

eYello CZ, a. s.

Limuzská 2110/8

100 00 Praha 10

Kontakt

Telefon: +420 840 555 777

E-mail: yello@yello.czMobilní web / Klasický web