epojisteni logoČPP nabízí pojištění auta ve 3 variantách s různými limity plnění. Součástí pojištění jsou asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše a rychlé, korektní vyřízení pojistné události. Nepochybnou výhodou je pojištění ušité na míru každého zákazníka.


Varianta SPOROPOV poskytuje základní plnění v zákonem stanovené výši limitů v částce 50 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. Tento nejlevnější produkt ČPP je vhodný pro řidiče, kteří se pohybují pouze na území České republiky. Asistence se totiž nevztahuje na zahraničí. Limit v případě nehody či poruchy na českém území je 500 Kč. V případě způsobení nehody v zahraničí je pak tato varianta zatížena spoluúčastí 12 000 Kč.


Varianta SPECIÁLPOV nabízí limit ve výši 100 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. Asistenční služby se vztahují na celou Evropu. Limity jejich plnění jsou u vozidla do 3,5 t 2500 Kč v České republice a 5000 Kč v zahraničí. U vozidel nad 3,5 t se tyto částky zvyšují na 3500 Kč v České republice a 10 000 Kč v zahraničí.


Varianta SUPERPOV nabízí limit ve výši 200 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. I u této varianty se asistenční služby vztahují na celou Evropu.

Slevy a výhody

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí řadu slev a výhod:

  • bonus pro dobré řidiče za bezeškodní průběh
  • extra benefit PROFI i pro řidiče začátečníky – svědomitý řidič získá slevu až 15 % výměnou za slib, že po dobu 3 let nezpůsobí pojistnou událost. Pokud slib dodrží, nemusí částku v hodnotě slevy vracet a získá slevu natrvalo. Produkt se vztahuje pouze na nové smlouvy na dobu neurčitou s pololetní nebo roční platbou
  • rozsáhlý program slev – například sleva 5 % na havarijní pojištění pro majitele vozů, kteří u ČPP uzavřeli povinné ručení nebo sleva 15 % na pojištění majetku a odpovědnosti občanů

Asistenční služby

Česká podnikatelská pojišťovna pro své klienty připravila rozsáhlý rejstřík asistenčních služeb zdarma v případě nehody, poruchy či odcizení pojištěného vozidla.

  • příjezd a odjezd asistenční služby
  • oprava vozidla na místě
  • vyproštění vozidla
  • odtah vozidla
  • pomoc a poradenství – klient může využít i služby jako tlumočení při styku s policií, celníky, lékařem, místními úředníky nebo pomoc při vyhledání hotelu, opravny, nádraží, letiště, taxislužby či spoje v jízdním či letovém řádu
Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@cpp.cz

Zavolejte nám

+420 957 444 555

Adresa

Pobřežní 665/23 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.cpp.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo