epojisteni logo

Havarijní pojištění - ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna patří mezi tři největší poskytovatele povinného ručení v České republice. Na českém pojišťovacím trhu působí od roku 1995 a povinné ručení poskytuje od roku 1999. ČPP je součástí jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group. Základní kapitál této společnosti je 1 miliarda Kč.

Od roku 2005 je Česká podnikatelská pojišťovna součástí nadnárodní pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group, která působí ve více než 50 zemích na celém světě. Kromě České republiky tak pobočky Vienna Insurance Group můžeme nalézt například v Německu, Maďarku, Bělorusku, Albánii, Polsku, Rusku, Slovensku nebo Turecku.

Klient České podnikatelské pojišťovny si může zvolit mezi 2 variantami pojištění s různými kombinacemi rizik a možnostmi spoluúčasti.


  •  Havárie + živelní událost + odcizení + vandalismus

  •  Odcizení + živelní událost + vandalismus

Možnosti připojištění

Vedle povinného ručení a havarijního pojištění Vám Česká podnikatelská pojišťovna nabízí zajímavé možnosti připojištění:

  • úrazové pojištění – pojištěnec má nárok na denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu nebo za pobyt v nemocnici ve výši 100 Kč, 150 000 Kč pro případ trvalých následků způsobených úrazem a 100 000 Kč pro pozůstalé pro případ smrti způsobené úrazem.

  • pojištění skel vozidla – vztahuje se na skla čelní, boční a zadní. Nevztahuje se na střešní okna a panoramatické střechy. Výše spoluúčasti je ve výši 30% v prvních 3 měsících trvání pojištění.

  • pojištění zavazadel – ve dvou cenově odlišných variantách: MAXIZAV v případě havárie, živelní události, odcizení, vandalismu nebo ztráty a MINIZAV v případě havárie, živelní události a ztráty.

  • pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla – oceníte v případě opravy vozidla po nehodě nebo živelní události či v případě odcizení vozidla.

  • pojištění přírodních rizik – vhodné například v případě poškození plastových částí v prostoru motoru vozidla drobným hlodavcem.

  • pojištění asistence plus – výrazně navýší bezplatné limity pro opravu na místě, vyproštění i odtah vozidla. Kromě toho garantuje ubytování v nouzi, úhradu nákladů na zpáteční cestu, úschovu nepojízdného vozidla, otevření vozidla a výměnu zámku při ztrátě klíčů aj.


Nepodceňujte havarijní pojištění

I ti nejlepší řidiči se někdy mohou dostat do potíží. Naštěstí havarijní pojištění vám pomůže s vyrovnáním škod i na vašem vozidle. Sjednejte si jej dříve, než bude pozdě. Pomůžeme vám s výběrem i sjednáním.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@cpp.cz

Zavolejte nám

+420 957 444 555

Adresa

Pobřežní 665/23 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.cpp.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo