epojisteni logo

Cestovní pojištění do Thajska

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

modrý a oranžový kufr

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii ve střední části poloostrova Zádní Indie a patří k turisticky atraktivním místům díky své neopakovatelné atmosféře a především příznivému tropickému podnebí. Nejbližším sousedy jsou Laos, Kambodža, Malajsie a Myanmar.

Důležité informace před cestou

Thajsko je zemí, kde si s pouhým cestovní dokladem nevystačíte. Je nutné zažádat o vízum, které Vám však vystaví na jakémkoliv thajském velvyslanectví či ambasádě. Vízum můžete získat přímo na místě, avšak jeho platnost je pouze 15 dnů. Očkování není povinné žádné, je však doporučeno nechat se očkovat proti malárii, vzteklině a japonské encefalitídě.

Přírodní krásy a zajímavosti

Thajsko je úžasnou zemí, které splní sen každému cestovateli. Panuje zde tropické podnebí po celý rok, jsou zde nádherné pláže , zachovalé historické památka, krásná příroda, vynikající ostrá thajská kuchyně a to vše za velmi příznivé ceny.

Na jihu Thajská si přijdou na své milovníci pláží. Právě zde se nachází úžasné bělostné pláže, průzračné moře a bohatý podmořský života. K nejoblíbenějším letoviskům patří Pattaya, Ko Samui, Phi Phi, Phuket a Krabi. Všechna tato místa jsou důkladně připravená splnit přání každého turisty. Těšit se můžete na kvalitní hotely, restaurace, obchody i písčité pláže a moře.

K nejrušnějším místům Thajska patří samozřejmě jeho hlavní město Bangkok, které je také nazýváno jako “město andělů”. Najdete zde nejen rušné bary a restaurace, ale také významné památky jako je Královský palác, chrám Wat Phra Kaeo, kde je ukrytá socha smaragdového Budhy a také známá Čínská čtvrť.

Severní část Thajska je převážně hornatá a nejvyšší vrchol Doi Inthanon dosahuje výšky 2 576 m. n. m. Zde najdete krásné pohoří poseté horskými vesničkami.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

O cestovním pojištění do Thajska

Thajsko je určitě krásným místem pro trávení dovolené. Při přípravě však nezapomeňte také na uzavření cestovního pojištění. S cestovním pojištěním se na své dovolené v Thajsku budete cítit bezpečněji a v případě nečekaných událostí se nemusíte obávat starostí a hlavně finančních obtížích s tím spojených.

V základním balíčku Vám cestovní pojištění poskytne finanční zajištění pro případy:

  • náhlého onemocnění
  • úrazu
  • úmrtí


Dojde-li k nešťastné události, pojišťovna uhradí za pojištěného nezbytné náklady na léčbu včetně všech postupů, které s léčbou souvisí a to do výše pojistného limitu, který si pojištěný sjednal. Pojišťovny obvykle nabízí několik variant cestovního pojištění.

Základní balíček je samozřejmě možné rozšířit o další připojištění, kterými jsou nejčastěji:

  • úrazové připojištění
  • připojištění ztráty, poškození či zničení zavazadel
  • připojištění odpovědnosti
  • připojištění storna zájezduCestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.