epojisteni logo

Cestovní pojištění do Reykjavíku

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Reykjavík je hlavním městem Islandu a je zároveň nejseverněji položeným hlavním městem na světě. Reykjavík patří mezi města, která se chlubí velkým množstvím zeleně a neporušené přírody a to i přesto, že zde žije 60 procent obyvatel Islandu. Díky přírodním zdrojů energie patří Reykjavík k nejčistším městům vůbec. Celé město je vytápěné horkou vodou z podzemí a ani v zimě zde proto nezamrzají chodníky.


Ač to nemusí vypadat, Reykjavík je o moderní město, v němž nechybí nové restaurace, nákupní centra, multifunkční zábavní centra, luxusní hotely, divadal, kina i koupaliště. Pokud máte rádi zábavu a rušný společenský život, pak je pro Vás Reykjavík tím pravým. Místní architektura je zcela odlišná od té naší a určitě Vás uchvátí. Mezi úchvatné zážitky patří zejména výlet lodí na pozorování velryb. Nejhodnotnějším místem pro pozorování těchto úžasných mořských tvorů je Húsavík na severu Islandu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Reykjavíku

Island je považován za jedno z nejkrásnějších míst na světě. Reykjavík je místem, kde turisté své putování často začínají. Ať už jedete na Island za lehkou turistikou či sportem, pak si nezapomeňte uzavřít odpovídající cestovní pojištění, jehož aktuální nabídku a porovnání Vám nabízíme na stránkách www.epojisteni.cz.


Pro běžnou turistiku a poznávání městského života v Reykjavíku si vystačíte se základním balíčkem. Pokud však plánujete aktivní a nebo dokonce adrenalinový sport, nezapomeňte si sjednat patřičné připojištění. Ze základní balíčku bývají adrenalinové sporty vyjmuty a pojišťovna by Vám nevyplatila pojistné plnění. Připojistit si také můžete svá zavazadla, storno zájezdu a další.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.