Pojištění pro profesionální sportovce

Pojištění pro profesionální sportovce

Patříte-li mezi profesionální sportovce, rozhodně pojištění neodkládejte. Tréninky, závody, soustředění, příprava na podání co nejlepšího výkonu a cesty na turnaje do zahraničí – tam všude vás může potkat nějaký nešťastný okamžik a vy se zraníte, což může ohrozit nejen vaši kariéru, ale také život!

Spočítat
úrazové pojištění

Především pokud provozujete náročnější sport na profesionální úrovni, je opravdu nutné zajistit si kvalitní připojištění. Co mezi takové sporty řadíme?

Je to například biketrial, jízda na čtyřkolkách, rugby, lední hokej, karate a judo, vzpírání ale také například šerm. K těmto a dalším podobným sportům je připojištění velmi výhodné, protože stojí jen pár korun a vy tak nebudete muset při případném zranění tahat z peněženky i stovky tisíce korun za léčebné výdaje!

Cestovní pojištění na cesty do zahraničí

Jako profesionální sportovci možná cestujete na turnaje do zahraničí. Aby vše proběhlo hladce a v klidu, nezapomeňte si zařídit cestovní pojištění. Ošetření i těch nejbanálnějších zranění v zahraniční nemocnici vás může vyjít až na stovky tisíc korun a bez cestovního pojištění je budete muset zaplatit vy sami. Cestovní pojištění je neuvěřitelně levné a tyto náklady kryje, takže vy máte více času soustředit se na svůj výkon!

Spočítat
cestovní pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2