epojisteni logo

Cestovní pojištění do Milána

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Miláno patří k nejkrásnějším městům v severní Itálie. Přesněji se nachází v regionu Lombardie. Díky své poloze je velmi důležitým městem, protože se právě zde střetávají obchodní a turistické cesty. Kromě toho je Miláno považováno za “Mekku módy a designu”. Miláno je zejména moderní a kosmopolitní město, kde najdete světově známé obchody a butiky. Nejvýznamnější obchodní pasáží je Galleria Vittorio Emanuele II.


V Miláně se nachází velmi důležité historické památky, které není možné navštívit během jednoho dne. Nejdůležitější památkou je katedrála Duomo di Milano. Za vidění stojí také bazilika Sant´Ambrogio, hrad Castello Sforzesco či divadlo La Scala, v němž vystupovali nejznámější hvězdy z celého světa.

Nejlevnější cestovní pojištění do Milána

Češi zbožňují cestování a turistiku po významných evropských i světových městech. Stále více si také uvědomují, že i na dovolené je mohou kromě nezapomenutelných zážitků potkat také nečekané události, a proto si nezapomínají sjednat cestovní pojištění. Právě cestovní pojištění Vám totiž zajistí odpovídající finanční pomoc v případě náhlé nemoci či úrazu.


Co vše takové cestovní pojištění zahrnuje? Cestovní pojištění se vztahuje na léčbu a ošetření v zahraničí. Kromě základního ošetření zahrnuje také potřebné léky, nutnou hospitalizaci a převoz a v nejhorším případě také převoz ostatků do ČR. Součástí cestovního pojištění jsou také asistenční služby, které Vám v případě nutnosti poskytnou radu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.