epojisteni logo

Cestovní pojištění do Londýna

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

modrý a oranžový kufr

Londýn je hlavní město Spojeného království Anglie a Severního Irska. Najdeme jej na březích řeky Temže, kolem které se město vyvíjí a roste již po dvě tisíciletí od dob říše Římské. Londýn je také populární evropské město, které ročně navštíví tisíce turistů z celého světa lačnících po poznání a zábavě.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.


Londýn uspokojí zájmy každého turisty, který jej navštíví. Londýn je stejně jako mnoha evropská města směsicí rozličných kultur, které se projevují v obchodech, hudbě, kuchyni, atd. Na své si přijdou milovníci historie, kultury a zábavy. K dispozici jsou zde galerie, muzea a velkolepé historické památky, jako je Westminsterský palác, Tower či zahrady Kew. Zajímá Vás noční život a zábava? Londýn Vám nabízí téměř čtyři tisíc hospod, barů a restaurací. Pro zajímavost se jedná o devět procent hospod v celém Spojeném království. Ideálním místem pro nákupy je Oxford Street. Zde najdete desítky obchodů a obchůdků.

Nejlevnější cestovní pojištění do Londýna

Londýn se nachází mimo území ČR, a proto nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění, které Vás ochrání před finančními důsledky možných úrazů a nemocí. Jak jistě víte, ošetření a léčba v zahraničí je velmi drahá. Cestovní pojištění Vás však vyjde na pár korun denně.

V případě zájmu o širší pojistnou ochranu si navíc můžete vybrat z různých variant pojištění a nabídky připojištění (úraz, ztráta a odcizení zavazadel, storno zájezdu či pojištění odpovědnosti). Samozřejmou součástí jsou také asistenční služby.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.