epojisteni logo

Ceny plynu

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás

Zdá se vám, že za plyn platíte příliš mnoho? V tom případě na nic nečekejte a změňte dodavatele. Na českém trhu s plynem existuje přes padesát dodavatelů zemního plynu, kteří nabízí různé ceny plynu. Vyberte si toho nejlevnějšího a ušetřete i tisíce korun ročně. Cena plynu totiž není jednoznačně daná a je ovlivněna různými faktory. V první řadě se skládá ze dvou složek, přičemž jedná je stanovována státem a druhá je určována trhem a konkurencí. Regulovanou složku, kterou určuje stát, sice neovlivníte, ale tu druhou ano. A to tím, že přejdete k dodavateli s lepší cenou.

Online porovnání cen plynu

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak najít nejlevnějšího dodavatele plynu, je porovnat si ceny plynu online. Z dostupných nabídek si vyberete dodavatele, jehož cena plynu vás zaujme nejvíce.

Buďte však opatrní a kromě ceny plynu se podívejte, jaké další služby vám nový dodavatel zaručuje. Někteří menší dodavatelé lákají nové zákazníky na levné ceny, ale nejsou schopni zajistit kompletní servis. Jak se říká, za málo peněz dostanete málo muziky. Vy chtějte za své peníze jen to nejlepší.

Chci výhodnější plyn

Jaké jsou aktuální ceny plynu?

Spočítejte si v naší kalkulačce, jakou cenu plynu vám nabídnou jednotliví dodavatelé.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo