Ceny plynu

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás
Výsledek
do 1 minuty
ušetříte
až 4 240 Kč ročně
4 Zákazníků zde nyní srovnává

Zdá se vám, že za plyn platíte příliš mnoho? V tom případě na nic nečekejte a změňte dodavatele. Na českém trhu s plynem existuje přes padesát dodavatelů zemního plynu, kteří nabízí různé ceny plynu. Vyberte si toho nejlevnějšího a ušetřete i tisíce korun ročně. Cena plynu totiž není jednoznačně daná a je ovlivněna různými faktory. V první řadě se skládá ze dvou složek, přičemž jedná je stanovována státem a druhá je určována trhem a konkurencí. Regulovanou složku, kterou určuje stát, sice neovlivníte, ale tu druhou ano. A to tím, že přejdete k dodavateli s lepší cenou.

Chci výhodnější plyn

Online porovnání cen plynu

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak najít nejlevnějšího dodavatele plynu, je porovnat si ceny plynu online. Z dostupných nabídek si vyberete dodavatele, jehož cena plynu vás zaujme nejvíce.

Buďte však opatrní a kromě ceny plynu se podívejte, jaké další služby vám nový dodavatel zaručuje. Někteří menší dodavatelé lákají nové zákazníky na levné ceny, ale nejsou schopni zajistit kompletní servis. Jak se říká, za málo peněz dostanete málo muziky. Vy chtějte za své peníze jen to nejlepší.

Chci výhodnější plyn

Mluví se o nás