Stanice technické kontroly Kopřivnice

Stanice technické kontroly Kopřivnice

S provozem vozidla je spojena spousta povinností a administrativy. Jednou ze zákonných povinností vlastníků je zajistit, aby se vozidla po celou dobu provozu nacházela v řádném technickém stavu. Ten se kontroluje na stanicích technické kontrol (STK) ve stanovených intervalech.

Na STK pouze s připraveným vozidlem

První kontrola technického stavu je nařízena po čtyřech letech, všechny další se u osobního vozidla opakují po dvou letech.V rámci technické se hodnotí celkový stav auta. Osvědčení o technické způsobilosti je vystavenou pouze autům bez vážných a nebezpečných závad. Ty musí vlastník nechat odstranit, pokud chce osvědčení získat. Proto je vhodné auto před STK nechat zkontrolovat a připravit v odborném servisu.

Srovnejte si ceny STK ve městě Kopřivnice

Technickou kontrolu lze provést kdekoliv na území, není nutné se řídit trvalým bydlištěm. Můžete si tak vybrat stanice třeba podle nejnižší ceny. Seznam STK pro město Kopřivnice najdete přímo pod článkem.

NÁŠ TIP: Ptáte se, jak náklady za provoz auta snížit ještě více? Porovnejte si ceny pojištění vozidel a vyberte si na našich stránkách nejlevnější povinné ručení pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kopřivnice:

1.Kopřivnice, STK KOPR s.r.o., Nádražní 1599/4, 742 21, tel. 556 821 690

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás