Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Lexus

Povinné ručení Lexus

Lexus a jeho historie

Značka Lexus společně se značkou Scione patří do koncernu Toyota. Tato divize byla založena roku 1989 a jejím cílem měl být luxusní a exkluzivní automobil nejvyšší třídy určeny pro nejnáročnější klientelu. Nejenže měl konkurovat nejluxusnějším světovým vozům, měl být z nich nejlepší. Prototyp prvního Lexusu byl dokončen v roce 1985 a v průběhu následujících let byl neustále zdokonalován.

Spočítat
ceny

Výsledkem se stal exkluzivní vůz s promyšleným designem, propracovanými detaily a nejvyšší úrovní služeb. Během pár let se Lexus logicky stal jedničkou mezi vozy této třídy.

Lexus se prodává po celém světě, nejoblíbenější je však v USA. Roku 2007 byl dokonce vyhlášen za nejspolehlivější automobilovou značku na světě, což platí také pro Evropský trh, kde si Lexus drží stále vysokou pozici.

Jak vybrat povinné ručení pro Lexus

Jste-li vlastníkem vozidla Lexus, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Lexus.

Nejčastější modely Lexus, na které se pojištění využívá

Lexus RX 450h Lexus RX Lexus GS
Lexus IS 250 Lexus LC 500 Lexus IS
Lexus LS Lexus NX 300h Lexus RX 400h
Lexus GS 450h Lexus IS 200 Lexus LS 600h
Lexus LX 500 Lexus RX 350


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13

Mluví se o nás