Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Land Rover

Povinné ručení Land Rover

Land Rover a jeho historie

Úplně první Land Rover byl vyroben v roce 1948 a díky jednoduché konstrukci se mohl chlubit vysokou odolnosti a dlouhou životností. Důkazem je fakt, že dvě třetiny vozů jsou stále v provozu, přičemž se pohybují ve velmi náročných terénech. A za tímto účelem byl také Land Rover vyráběn. Dnes tato spolehlivá auta určená pro nejnáročnějších oblasti používají organizace jako Born Free Foundation, Biosphere Expeditions či The Royal Geographical Society.

Během 50. a 60. let se výroba tohoto vozu neustále zdokonalovala a Land Rover postupně přebral vedoucí postavení mezi vozy s pohonem na všechna kola. Mezníkem ve vývoji se stal rok 1970, kdy byl na trh uveden představitel nové kategorie Land Roveru a to Range Rover. Kromě stávajících vlastností získal také komfort a výkon silničního vozu.

Jak vybrat povinné ručení pro Land Rover

Jste-li vlastníkem vozidla Land Rover, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Land Rover.

Spočítat
ceny

Nejrozšířenější modely Land Rover, na které se pojištění využívá:

- Land Rover Discovery

- Land Rover Defender

- Land Rover Freelander

- Land Rover Discovery Sport

- Land Rover Range Rover

- Land Rover Range Rover Velar

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás