Povinné ručení Land Rover

Povinné ručení Land Rover

Povinné ručení pro Land Rover

Rover

Úplně první Land Rover byl vyroben v roce 1948 a díky jednoduché konstrukci se mohl chlubit vysokou odolnosti a dlouhou životností. Důkazem je fakt, že dvě třetiny vozů jsou stále v provozu, přičemž se pohybují ve velmi náročných terénech. A za tímto účelem byl také Land Rover vyráběn. Dnes tato spolehlivá auta určená pro nejnáročnějších oblasti používají organizace jako Born Free Foundation, Biosphere Expeditions či The Royal Geographical Society.

Během 50. a 60. let se výroba tohoto vozu neustále zdokonalovala a Land Rover postupně přebral vedoucí postavení mezi vozy s pohonem na všechna kola. Mezníkem ve vývoji se stal rok 1970, kdy byl na trh uveden představitel nové kategorie Land Roveru, a to Range Rover. Kromě stávajících vlastností získal také komfort a výkon silničního vozu.

Jak vybrat povinné ručení pro Land Rover

Každý vlastník motorového vozidla, ať už jde o auto nebo motorku, musí mít ze zákona uzavřené povinné ručení . Bez něj by žádný řidič neměl vyjet na silnici. V případě nehody bez uzavřeného povinného ručení vám hrozí vysoká pokuta. Majitelé Land Roveru se této povinnosti také nevyhnou.

Spočítat
povinné ručení

Povinné ručení sjednáte snadno a rychle i online. Cena povinného ručení pro Land Rover se bude odvíjet od objemu motoru i od dalších zvolených připojištěný. Pro Land Rover doporučujeme například pojištění skel, pojištění proti srážce se zvěří, nebo pojištění proti poškození přírodním živlem.

Doporučujeme také zvolit vyšší pojistné limity na 100 milionů korun, a to jak na škody na majetku, tak i na zdraví. Pojistný limit je maximální částka, kterou pojišťovna v případě nehody proplatí. Ze zákona jsou stanoveny na 35 milionů, tato výše ale nemusí vždy stačit.

Nejčastější modely Land Rover, které se nechávají pojistit

Land Rover Discovery Land Rover Defender Land Rover Freelander
Land Rover Discovery Sport Land Rover Range Rover Land Rover Range Rover Velar


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás