Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Land Rover

Povinné ručení Land Rover

Land Rover a jeho historie

Úplně první Land Rover byl vyroben v roce 1948 a díky jednoduché konstrukci se mohl chlubit vysokou odolnosti a dlouhou životností. Důkazem je fakt, že dvě třetiny vozů jsou stále v provozu, přičemž se pohybují ve velmi náročných terénech. A za tímto účelem byl také Land Rover vyráběn. Dnes tato spolehlivá auta určená pro nejnáročnějších oblasti používají organizace jako Born Free Foundation, Biosphere Expeditions či The Royal Geographical Society.

Spočítat
ceny

Během 50. a 60. let se výroba tohoto vozu neustále zdokonalovala a Land Rover postupně přebral vedoucí postavení mezi vozy s pohonem na všechna kola. Mezníkem ve vývoji se stal rok 1970, kdy byl na trh uveden představitel nové kategorie Land Roveru a to Range Rover. Kromě stávajících vlastností získal také komfort a výkon silničního vozu.

Jak vybrat povinné ručení pro Land Rover

Jste-li vlastníkem vozidla Land Rover, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Land Rover.

Nejčastější modely Land Rover, které se nechávají pojistit

Land Rover Discovery Land Rover Defender Land Rover Freelander
Land Rover Discovery Sport Land Rover Range Rover Land Rover Range Rover Velar


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás