epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly KTM

KTM je rakouský výrobce světově známých motocyklů, který byla založený “teprve” v roce 1953. Tyto motocykly jsou úspěšné v nejnáročnějším rallye závodu Paříž - Dakar. Ačkoli se jedná o relativně mladého výrobce, stal se vůbec první společností, která vyrobila první kapalinou chlazený čtyřtaktní motor pro off-roadové motocykly. Nešlo o jedinou novinku, ve které zazářil. Jako první KTM začala používat přední i zadní kotoučové brzdy současně. Každým rokem KTM vyrobí zhruba 80 tisíc nových motocyklů.

Srovnání povinného ručení pro motorky KTM

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení KTM chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro KTM je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.