epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly BMW

BMW je celosvětové známý výrobce osobních vozidel, motorů a také motocyklů. Celý název společnosti, jejíž počátky sahají do roku 1916, zní Bayerische Motoren Werke AG. Původně se firma specializovala na výrobu leteckých motorů. Motocykly BMW nepatří ke sportovním motorkám, ale řadí se do katergorie sportovně cestovních strojů. Vyznačují se osobitým designem, komfortní jízdou a opravdu výkonnými motory.

Srovnání povinného ručení pro motorky BMW

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu BMW platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro BMW je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.