epojisteni logo

Povinné ručení - zkušenosti s ePojisteni.cz

Zkušenosti od našich klientů

Asistenční služby k nezaplacení Veronika L., Jindřichův Hradec

Měla jsem těžký den. Ráno pršelo, byl mráz a já doslova vstala levou nohou. Zaspala jsem, a proto jsem do práce vyrazila autem. Jenomže mi ještě na sídlišti pod kola doslova spadl cyklista. Sice jsem jela pomalu, ale i přesto se cyklista velmi nešikovně zranil a zlomil si pánevní kost. Za viníka jsem samozřejmě byla označená já a hrozilo mi trestní stíhání a dokonce i soud. Nikoho nezajímalo, že cyklista byl evidentně opilý. Naštěstí mám v ceně povinného ručení právní poradenství, které jsem se rozhodla využít. Pojišťovna mi zajistila zkušeného právníka, který prokázal mou nevinu. Nakonec jsem byla zbavená veškerých obvinění a trestní stíhání bylo zastaveno.


Právní poradenství mi zachránilo řidičák Kamila N., Praha

Jsem vášnivá řidička a jezdím autem, co to jde. V Praze je to s provozem horší, zejména v odpoledních hodinách. Před pár týdny jsem skončila v hustém provozu. Najednou přišla obrovská rána a z druhého auta vyběhla rozčilená paní. Hned si stěžovala na bolest hlavy a krku a zvolala policii. Všichni tvrdili, že je to má vina, ale já jsem využila právní poradenství, které mám v rámci povinného ručení zdarma. Případ jsem postoupila do správního řízení a udělala jsem dobře. Přestupková komise situaci posoudila v můj prospěch, nepřišla jsem o řidičák a ani jsem nedostala pokutu.


Pojišťovna zaplatila celou škodu Stanislav T., Ostrava

Povinné ručení mám sjednané už několik let u stejné pojišťovny. Platím poměrně nízké pojistné, které se výrazně nezměnilo ani za poslední dva roky. Nikdy jsem totiž nezpůsobil žádnou nehodu. Před třemi měsíci mě však na křižovatce srazilo druhé auto, které mi nedalo přednost. Pojišťovna viníka mi měla zaplatit škodu na mém vozidle, ale když mi přišly peníze, byl jsem velmi nemile překvapen, protože mi odmítla uhradit celou opravu a to z důvodu amortizace. U své pojišťovny jsem si však ověřil, že na to právo nemá. Okamžitě jsem se odvolal a s pomocí právního poradenství se mi podařilo získat plnou částku za opravu.


Asistenční služby mi zajistily odtah auta zadarmo Karel V., Šumperk

Asistenční služby jsem nikdy nepovažoval za podstatné. Když jsem je však byl nucen využít, byl jsem skutečně rád, že je mám. Vlastním Škodu Fabii a jednoho dne jsem zastavil, vytáhl klíček od zapalování a vyběhl na skok do lékárny. Když jsem se vrátil, nešel klíček do spínací skříňky, volant byl zamčený a tak jsem nemohl ani auto odtáhnout na laně. Zavolal jsem tedy do své pojišťovny a ta hned poslala odtahovou službu. Normálně bych za odtahovku musel zaplatit pár tisíc korun, ale že jsem ji měl v rámci povinného ručení, nezaplatil jsem ani korunu.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo