epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Yamaha

Společnost Yamaha nevyráběla a nevyrábí pouze motocykly. Je zároveň jedničkou v hudebním průmyslu, pro který vyrábí hudební nástroje a součástky pro audio/video výrobky. Však také byla založená v roce 1887 jako firma na opravu varhan. Výrobu motocyklů zahájila až v polovině 50. let. Yamaha se proslavila zaváděním technických novinek (např. pětiventilové hlavy válců či variabilní řízení otevírání výfukových plynů). Dnes patří k nejslavnějším výrobcům motocyklů vůbec.

Srovnání povinného ručení pro motorky Yamaha

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu Yamaha platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.


Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro Yamaha je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.