epojisteni logo

Vyškov okresní město stejnojmenného okresu leží na severu Jihomoravského kraje na řece Haná. Leží asi 30 km na severovýchod od Brna přímo uprostřed Moravy na rozhraní Litenčických vrchů, Hornomoravského úvalu a Drahanské vrchoviny. Vyškov je také nazýván jako “Moravské či Hanácké Versailles”. Poprvé se o městě zmiňují písemné prameny v roce 1141. Historické centrum města je vyhlášené městkou památkovou zónou a k nejhezčím památkám patří zámek se zahradou a renesanční radnice.

Srovnání povinného ručení ve Vyškově

Ve Vyškově není problém si povinné ručení vybavit osobně na pobočce některé z českých pojišťoven, nebo přes pojišťovací zprostředkovatele (agent, makléř) nebo ještě lépe a rychleji na internetu. Většina pojišťoven zde má alespoň jednu pobočku, ale pokud si chcete nabídky nejprve nezávislé porovnat, udělejte tak na specializovaných webových stránkách.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení ve Vyškově

Povinné ručení si můžete nezávislé srovnat na internetu. Existují zde tzv. srovnávače cen, které provedou srovnání během pár sekund. Vy si poté můžete z výsledného srovnání vybrat nejlevnější povinné ručení a objednat si jej online. Veškeré písemné dokumenty včetně zelené karty Vám dorazí během pár dnů poštou.

Cena povinného ručení dle nehodovosti ve Vyškově

Cena povinného ručení je stanovována různě. Různé ceny a podmínky nabízí jednotlivé pojišťovny. Ceny nejsou nikdy stejné, ani když se jedná o naprosto stejná auta a stejně stejné řidiče s podobnými zkušenostmi. Poměrně zásadní rozdíl může spočívat v ceně, pokud jeden pojištěný bydlí ve městě a druhý v malé obci. Trvalá adresa totiž hraje při výpočtu ceny povinného ručení poměrně velkou roli. Vysvětlení je přitom jednoduché. Pojišťovny berou v potaz nejen konkrétní auto a jeho majitele, ale i oblast, v níž se pohybuje nejvíce. A pravdou je, že daleko více nehod řeší města s vyšší hustotou provozu. Proto je obvyklé, že řidiči žijící ve městech za povinné ručení zaplatí více. Vyškov není výjimkou. Navíc se nachází v Jihomoravském kraji, který patří mezi kraje s vyšším počtem nehod hned vedle Prahy, Středočeského a Moravskoslezského kraje.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.