epojisteni logo

Okresní město Vsetín leží na řece Vsetínská Bečva na Valašsku a spadá pod Zlínský kraj. Vsetín je středně velké město, v němž žije na 27 tisíc obyvatel. Poprvé se o městu zmiňují písemné prameny na přelomu 13. a 14. století. Ve Vsetíně se nachází významné památky, jako je zámek, radnice, Panský dům Maštaliska z roku 1710, evangelický kostel či pomník T. G. Masaryka.

Srovnání povinného ručení ve Vsetíně

Ve Vsetíně si můžete povinné ručení sjednat osobně na pobočce některé z pojišťoven, přes pojišťovací zprostředkovatele (agent, makléř) nebo rychleji na internetu. Většina pojišťoven zde má minimálně jednu pobočku, ale pokud si chcete nabídky nejprve porovnat, učiňte tak na specializovaných webových stránkách.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení ve Vsetíně

Nejlevnější povinné ručení najdete díky online srovnávačům, které za Vás a během pár minut porovnají všechny aktuální nabídky povinné ručení pro Váš vůz. Vybrat si z nich nejlevnější povinné ručení už pro Vás bude hračka. Online Vám takto sjednané povinné ručení zabere jen pár minut.

Každá pojišťovna má svou vlastní metodiku, jak spočítat cenu povinného ručení. Na konečném výsledku se podílí nejen konkrétní vozidlo, jeho značka, typ, rok výroby či objem motoru, ale také adresa pojištěného. Pro pojišťovnu je důležitá zejména informace, jak je město z hlediska dopravní situace bezpečné. Statistiky české policie ukazují, že některá města jsou bezpečnější a k nehodám zde dochází méně. Například České Budějovice, Ústí nad Labem, Náchod a Ústí nad Orlicí patří k nejméně bezpečným městům. Nejlépe je na tom Jihlava, Pardubice, Tachov a Bruntál. Zdejší řidiči za povinné ručení určitě zaplatí méně. Vsetín si vede také dobře a patří mezi bezpečná města, jak ukazuje tzv. index bezpečnosti. Mezi okresními městy zaujímal v roce 2014 dvanácté místo z celkem 59 okresních měst.


Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo