epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Vespa

Tradiční výrobce populárních skútrů pochází z Itálie. K registrací značky došlo již v roce 1946 a za tímto nápadem stojí jméno podnikatele Enrica Piaggia, původního výrobce letadel. Vzhledem k příznivým povětrnostním podmínkám je Itálie a další jižanské země ideálním místem pro používání oblíbeného a levného dopravního prostředku, kterým se skútr stal velice rychle. První model byl na trhu uveden v roce 1944 a pro svůj dnes vzhled si vysloužil označení Paperino neboli v češtině káčátko.

Srovnání povinného ručení pro motorky Vespa

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník skútru Vespa platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro Vespa je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.


Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo