epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Triumph

Další z britských značek, které se zabývají výrobou motocyklů. Společnost byla založená již na konci 19. století za účelem výroby tehdy populárních jízdních kol. První motocykl však vyrobila již v roce 1902 a během první světové války vyrobila neuvěřitelných 30 tisíc strojů pro spojence. Na straně spojenců stále firma i během druhé světové války. Od 80. letech uplynulého století se Triumph zaměřuje na výrobu celokapotových speciálů s vysokým obsahem motoru.

Srovnání povinného ručení pro motorky Triumph

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu Triumph platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro Triumph za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.