epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Suzuki

Suzuki patří k největším výrobcům motocyklů na světě. Kromě nich vyrábí také automobily a lodní motory. Společnost založil velice zdatný tesař Michio Suzuki v roce 1909. Jako první vyrobil první dřevěný šlapací tkalcovský stav. Po první světové válce se vrhl na výrobu motorových kol. První motocykly uvedl na trh až v roce 1952. Původně se jednalo o slabší motocykly s dvoudobými motory, ale časem se společnosti zaměřila na výrobu silnějších strojů s čtyřdobými motory.

Srovnání povinného ručení pro motorky Suzuki

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Suzuki používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení Suzuki za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.