epojisteni logo

Povinné ručení pro skúter Piaggio

Historie výrobce motocyklů Piaggio sahá až do 80. let 19. století. Tehdy založil Enrico Piaggio se svým synem společnost, jejímž cílem bylo podnikání v loďařském průmyslu. V následujícím století se společnosti přesunula také do leteckého průmyslu a po druhé světové válce zahájil Piaggio výrobu dostupných dopravních prostředků, kterým se stal i dnes oblíbený skútr značky Vespa.Dnes značka Piaggio stojí za výrobou motocyklů, skútrů a také tříkolek.

Srovnání povinného ručení pro motorky Piaggio

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník skútru Piaggio platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro Piaggio za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.