epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly MV Augusta

V roce 1946 byl vyroben exkluzivní cestovní motocykl Bicilindrica 125, který nastartoval kariéru společnosti Meccanica Verghera Augusta. V 50. až 70. letech se stroje této značky proslavily na nejrůznějších světových motocyklových závodů, kde se pravidelně umisťovaly na prvních příčkách. V 80. letech byla výroba těchto slavných motocyklů ukončena a společnost se zabývala především výrobou letadel. Ke znovuobnovení značky došlo až v roce 1997 výrobou modelu F4.

Srovnání povinného ručení pro motorky MV Augusta

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu MV Augusta platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro MV Augusta za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.