epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Moto Guzzi

Značka Moto Guzzí je jedním z dalších světové známých výrobců motocyklů. Společnost byla založená ještě před vypuknutím první světové války. Dnes je tento výrobce silných strojů znám díky používání jedinečné a kvalitní konstrukce a také vysokému výkonu motorů, které mají neobvyklé postavení válce do 90stupňového úhlu. Pro firmu je velmi důležité, že Moto Guzzi vyrábí motocykly pro italskou a dokonce i americkou policii.

Srovnání povinného ručení pro motorky Moto Guzzi

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Moto Guzzi používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení Moto Guzzi za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.