epojisteni logo

Okresní město v Ústeckém kraji Louny leží v severozápadních Čechách. První písemné zmínky o místě Louny pochází již z 12. století. Velmi dobře zůstalo zachovalé opevnění z 15. století, které společně s kostelem sv. Mikuláše a židovskou synagogou patří k hlavním památkám ve městě. Mezi zajímavostí patří také minerální pramen, který se nalézá v jižní části Loun.

Srovnání povinného ručení v Lounech

V Lounech mají kamenné pobočky sjednané tyto pojišťovny - Česká pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali pojišťovna a Uniqa pojišťovna. Zde si můžete uzavřít povinné ručení osobně. Pokud si však chcete vybírat z nabídek všech českých pojišťoven, budete tak muset učinit přes internet.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Lounech

Nakonec však poznáte, že sjednání pojištění přes internet je nejrychlejší a nejpohodlnější volbou. Na srovnávacím webu získáte kompletní porovnání během pár minut. Ihned se tak můžete rozhodnout, která z nabídek je pro Vás ta nejlepší. Povinné ručení si můžete uzavřít okamžitě.

Vyznat se v povinném ručení není jednoduché. Každá pojišťovna má různé varianty, různé rozsahy a pojistné limity, různé pojistné podmínky a nakonec i různé ceny. A navíc cenu pojištění vašeho vozidla ovlivňují i takové údaje, jako je věk pojištěného řidiče a jeho trvalá adresa. Z tohoto pohledu nejvíce na povinném ručení zaplatí Pražští motoristé ve věku do 26 let. Prvním důvodem je věk. Mladý motorista nemá zkušenosti, a zejména mladí muži jezdí agresivněji a riziko, že způsobí nehodu, je vyšší. Pokud navíc žije v Praze, kde je hustota provozu nejvyšší, riziko je ještě větší. Lépe na tom jsou tedy motoristé, kteří žijí v menších městech či obcích. A výhodou je, pokud se město nebo obec nachází v kraji s nižší nehodovostí. Mezi okresními městy Louny patří dlouhodobě k nejbezpečnějším městům.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.