epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Kymco

Kymco nepatří mezi známé značky v oblasti výroby motocyků v České republice. Původem se jedná o Tchajwanskou značku a Kymco je v podstatě obchodní název společnosti Kwang Yang Motor. Z jejích dílen ročně vyrazí více než 480 000 motocyklů, čtyřkolek a také skútrů. Přímo na Tchajwanu je Kymco jednoznačně největším výrobcem stále oblíbenějších skútrů. Vzhledem k příznivému počasí je totiž mohou využívat celoročně.

Srovnání povinného ručení pro motorky Kymco

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení Kymco chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro Kymco je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo