epojisteni logo

Slezské lázeňské městečko leží v Olomouckém kraji přímo na soutoku řek Bělé a Staříč. Od krajského města Olomouc leží cca 100 km. O Jeseníku se zmiňují první písemné záznamy ve 13. století. Jeseník je oblíbený mezi turisty a milovníky přírody vůbec zejména díky své horské poloze mezi Rychlebskými horami a Hrubým Jeseníkem.

Srovnání povinného ručení v Jeseníku

Povinné ručení si můžete v Jeseníku sjednat jako přímo na pobočce některé z českých pojišťoven (např. Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa pojišťovna nebo Uniqa pojišťovna), tak přes pojišťovací zprostředkovatele nebo mnohem rychleji na internetu.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Jeseníku

Internet je při hledání nejlevnějšího povinného ručení významným pomocníkem. Díky srovnávačům cen si jednoduše porovnáte nabídky povinného ručení ode všech pojišťoven. Porovnání je nezávazné a zcela zdarma. A co více? Povinné ručení si můžete uzavřít online.

Cena povinného ručení je ovlivňována hned několika různými faktory. Pojišťovny pro správný výpočet pojistného potřebují znát značku a typ vozidla, rok výroby, výkon a objem motoru a další údaje o vozidle. Dále chtějí znát osobní údaje vlastníka vozidla, zejména pak věk a trvalou adresu. Podle trvalé adresy lze určit, zda se pojištěný bude pohybovat ve více či méně rizikové oblasti. Za rizikové oblasti se považují zejména města, kde se denně pohybují, potkávají a křižují tisícovky aut. Riziko vzniku nehody je zde vyšší než v obci, kde projede několikanásobně méně aut. Nejvíce za povinné ručení zaplatí Pražané. V Jeseníku je situace o něco příznivější. Co se týče průměrné nehodovosti, Jeseník a Olomoucký kraj patří k průměru a například v roce 2015 zde bylo řešeno 97 790 nehod, což je méně než třetina nehod v Praze.


Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo