epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Indian

V Evropě motocykly od této značky nezahlédnete každý den. Jedná se totiž o amerického výrobce a společnosti Indian byla založena již v roce 1901 v známém “filmovém” městečku Springfield. Motocykly této značky se vyznačují velkoobjemovými dvouválcovými motory a nízkým posedem. V roce 1953 společnost zkrachovala a znovu se motocykly této slavné značky začaly vyrábět až v roce 2013, kdy byly na trh uvedeny tři nové modely v tradičním stylu.

Srovnání povinného ručení pro motorky Indian

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení pro Indian chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Indian stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.