Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení pro Husqvarna

Povinné ručení pro motocykl Husqvarna

2016-01-27

Povinné ručení pro motocykly Husqvarna

Motocykly Husqvarna nejsou mezi širokou veřejností příliš známou značku. Historie této značky však spadá již do počátku 20. století a jí vyrobené stroje se proslavily zejména v oblasti profesionálních motokrosových a endurových závodů po celém světě. Od roku 1987 patří tato původem švédská značka italskému vlastníkovi a výrobci motocyklů Cagiva a pod touto značkou jsou vyráběny speciály a to především motokrosové, endurové a tzv. supermoto motocykly.

Srovnání povinného ručení pro motorky Husqvarna

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Husqvarna používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Husqvarna stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 12

Mluví se o nás