epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Honda

Honda patří mezi uznávané japonské výrobce automobilů a samozřejmě i motocyklů. Společnost byla založená již v roce 1948 a v 60. letech Honda se zařadila mezi největším výrobcům motocykly a dnes je dokonce považována za jedničku na trhu. Zastoupení a výrobce motocyklů této značky najdeme nejen v Japonsko, ale také v zemích Ameriky, Asie a Evropy. Každým rokem Honda vyrobí neuvěřitelných osm milionů motocyklů včetně skútrů.

Srovnání povinného ručení pro motorky Honda

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Honda stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.


Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu Honda platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.