Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení ve Frýdku-Místku

Statutární město Frýdek-Místek leží v Moravskoslezském kraji podél řeky Ostravice jižním směrem od Ostravy a žije zde cca 60 tisíc obyvatel. Frýdek-Místek je považován za historickou hranici mezi Moravou a Slezskem. Nejstarší písemné zmínky o Frýdku-Místku pochází již ze 13. století. Nachází se zde oblíbené rekreační místo vodní nádrž Olešná s aquaparkem.

Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení ve Frýdku-Místku

Uzavření povinného ručení ve Frýdku-Místku je snadné. Většina českých pojišťoven má zde otevřené své pobočky (např. Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, ČPP, ČSOB, Kooperativa, Uniqa, atd.). Povinné ručení se tak zde můžete porovnat a uzavřít osobně zde, případně přímo u prodejců vozidel nebo na internetu.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení ve Frýdku-Místku

Nejlevnější povinné ručení však nenajdete na pobočkách pojišťoven, ale na internetu. Díky online srovnávačům povinného ručení, se během pár minut dozvíte, která z pojišťoven Vám poskytne nejlepší cenu. Povinné ručení si navíc můžete uzavřít ihned a s okamžitou platností.

Výše pojistného ovlivní věk i trvalé bydliště vlastníka vozidla

Víte, co vše může ovlivnit cenu povinného ručení? A proč nejvíce platí Pražští řidiči a nejméně řidiči z malých obcí? Určitě víte, že cena povinného ručení je závislá na více faktorech. Význam má značka a typ auta, výkon i objem motoru, ale také samotný řidič, zejména jeho věk a trvalá adresa. Věk je zásadním důkazem o jeho zkušenostech. Mladí řidiči platí více než zkušení motoristé. Trvalá adresa zase pojišťovny informuje, kde pojištěný bydlí, a kde se pohybuje s autem nejčastěji. A riziko, že se pojištěný stane účastníkem dopravní nehody, roste s hustotou provozu, která je vyšší ve městech. Nejhorší situace je tradičně ve větších městech, jako je Praha, Ostrava a Brno. Ale i obyvatelé Frýdku-Místku zaplatí více než je pojištěný z malé vesničky. Navíc Frýdek-Místek náleží do Moravskoslezského kraje, kde je průměrná nehodovost jedna z nejvyšších v ČR.


Spočítat povinné ručení

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web