epojisteni logo

Okresní město Domažlice se nachází v Plzeňském kraji, 53 km na jihozápad od Plzně, a je známé jako tradiční centrum Chodska. Právě zde se každoročně pořádají Chodské slavnosti. Nejstarší zmínky o Domažlicích pochází již z konce 10. století, kdy byla městu udělena městská práva. K cenným místu města patří zejména historické centrum, zámek, gotický kostel a klášter.

Srovnání povinného ručení v Domažlicích

V Domažlicích mají své pobočky téměř všechny významné české pojišťovny. Najdeme zde pobočky ČP, ČPP, ČSOB, Kooperativy a dalších. Zde si můžete povinné ručení sjednat osobně. Pojištění vozidel také nabízí prodejci vozů. Není-li pro Vás osobní návštěva prioritní, můžete si povinné ručení uzavřít také online.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Domažlicích

Stále oblíbenějším způsobem sjednání povinného ručení jsou online srovnávače. Zde si můžete nejen během pár minut srovnat ceny ode všech pojišťoven, ale zároveň si povinné ručení ihned uzavřít. A to s platností od následující dne nejpozději. Online srovnání je nezávazné a zdarma.

Cena povinného ručení už dávno není jednotná, a pro každého vlastníka vozidla může být úplně odlišná. Proto se vyplatí učinit si porovnání povinné ručení a vybrat si nejlepší nabídku. Na výši pojistného má vliv například výkon a objem motoru, rok výroby vozidla či věk pojištěného. Ne zcela bezvýznamnou roli hraje také trvalá adresa pojištěného. Pojišťovny berou při počítání ceny povinného ručení v potaz to, v jaké lokalitě se řidič bude pohybovat nejčastěji, a na kolik je tato lokalita riziková. Ví se, že ve městech je hustota provozu vyšší, a tudíž roste i pravděpodobnost, že pojištěný zaviní nějakou nehodu. Například Domažlice se hlediska bezpečného provozu nachází v první polovině mezi všemi okresními městy. Pojistné zde může být o něco dražší než v blízké vesnici, ale zase levnější než v Praze, kde je nehodovost jednoznačně největší.


Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo