epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Bimota

Bimota je italský výrobce legendárních motocyklů vyznačujících se nadčasovým designem a exkluzivní konstrukcí. Nenápadná továrna se nachází v italském městečku Rimini nedaleko San Marina. Společnost byla založená v roce 1973 třemi motocykloví nadšenci. Bimota své motocykly vyrábí s obzvláště pečlivosti a precizností a na každém stroji pracuje od začátku do konce jediný mechanik. Ročně tímto způsobem Bimota vyrobí 300 strojů.

Srovnání povinného ručení pro motorky Bimota

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Bimota používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro Bimota je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.