epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Benelli

Společnost Benelli byla založená na počátku 20. století bratry Benelliovými. Původně se jednalo o servis jízdních kol a motocyklů. První motocykl představil tento nový italský výrobce na trhu v roce 1921. Od této doby se začala psát historie výrobce velmi úspěšných závodních silničních motocyklů. V roce 1971 byla společnost Benelli z finančních důvodu prodána jinému majitel, který se snaží dosáhnout původní slávy.

Srovnání povinného ručení pro motorky Benelli

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení Benelli chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Benelli stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.