epojisteni logo

Povinné ručení pro motocykly Aprilia

Aprilia patří mezi menší italské výrobce sportovních motocyklů. Začátky této relativně malé značky v celosvětovém žebříčku výrobců motocyklů spadají do poloviny 40. let. Konkrétně do roku 1945, kdy byla společnost Aprilia založená za účelem výroby jízdních kol. Do výroby motocyklů se pustila v roce 1968. Dnes její motocykly patří ke špičkám a pravidelně se umísťují na prvních příčkách světových závodů silničních motocyklů.

Srovnání povinného ručení pro motorky Aprilia

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení Aprilia chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení Aprilia za nejlepších podmínek.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.