Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojištění odpovědnosti podnikatelů

"Pojištění odpovědnosti"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Pojištění odpovědnosti podnikatelů

Na první pohled se může zdát, že podnikání je skvělá a hlavně snadná věc. To však není pravda a vědí to všichni, kteří podnikají na vlastní pěst. Podnikání je neustálý stres vydělat dostatek financí a pokrýt veškeré výdaje. A navíc podnikatelé za svou činnost plně odpovídají a tedy i za škody, které mohou způsobit. Rozsah povinností k náhradě škody či jiné újmy je přitom značně široký. A proto je více než důležité, aby podnikatel měl sjednané patřičné pojištění odpovědnosti podnikatelů.


Spočítat cenuPro koho je pojištění odpovědnosti určeno?

Každý podnikatel, který je povinný uhradit způsobenou škodu na zdraví či majetku v důsledku své pojištěné podnikatelské činnosti, by měl mít sjednané pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na:


Rozsah pojištění odpovědnosti podnikatelů

Základní rozsah pojištění odpovědnosti může být rozšířený o další položky, které zvýší ochranu podnikatele a jeho činností před finančními důsledku možných škod. Příklady připojištění odpovědnosti za škody způsobené na:


Pojistné částky

Rozsah pojištění je důležitý stejně jako volba výše limitů pojistných plnění. Maximální výše by měla odpovídat nejvyšší možné způsobené škodě. S volbou výše pojistných limitů Vám poradí zkušení pojišťovací specialisté. Nabídku pojištění odpovědnosti najdete na ePojištění.cz.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web