epojisteni logoKaždý, kdo si potřebuje zařídit pojištění, např. povinné ručení, či cestovní pojištění, si může na webu www.ePojisteni.cz vybrat z více než 500 druhů a variant pojištění. Na jednom místě můžete porovnat všechny nabídky pojištění na trhu a následně také naším prostřednictvím vybrané pojištění u vybrané pojišťovny z pohodlí svého domova během několika minut sjednat.

Spolupracuje se všemi důležitými pojišťovnami na trhu. Díky jednoduchosti sjednání pojištění přes náš web, či s pomocí našich makléřů, kteří jsou k dispozici na telefonu, sjednáme měsíčně tisíce pojištění. Proto si pojišťovny mohou dovolit nastavit pro naše klienty nižší ceny! Se všemi pojišťovnami máme takto pro své klienty vyjednané speciální slevy a výhody.

Garantujeme bezkonkurenční ceny! Na rozdíl od pojišťoven neplatíme drahé pronájmy desítek poboček a nezaměstnáváme tisíce prodejců a administrativních pracovníků. Naším cílem je nabízet vždy nejvýhodnější nabídky a služby. Poradíme Vám se změnou pojišťovny a uzavřením pojištění online z pohodlí Vašeho domova. Na jakýkoli dotaz Vám rádi odpoví naši pojišťovací specialisté na telefonu.

Kromě těchto služeb se na webu ePojisteni.cz můžete dočíst veškeré důležité informace o pojišťovnách a jejich pojistných produktech, či aktuálních novinkách ze světa pojištění v ČR.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo