Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění pro vozy Volvo
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Volvo?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Volvo, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Volvo


Nápad vyrábět švédská auta se zrodila ve Francii, kde se v roce 1924 sešli pánové Assar Gabrielsson a Gustav Larson. Základem jejich aut se měla stát vyhlášená švédská ocel a hlavní výhodou měla být výrazně vyšší odolnost. Přece je skandinávské podmínky jsou výrazně drsnější než kdekoliv jinde na světě. Společně vytvořili návrh pro první prototyp, který získal název Volvo z latinského “kutálím se”.

Nejúspěšnějším modelem se stalo Volvo PV444 vyráběné po druhé světové válce. Mělo samonosnou karosérii, nezávislou přední nápravu a vinuté pružiny na zadní nápravě a především kombinovalo evropské rozměry a americký design.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web