epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Volvo?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Volvo, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Volvo

Nápad vyrábět švédská auta se zrodila ve Francii, kde se v roce 1924 sešli pánové Assar Gabrielsson a Gustav Larson. Základem jejich aut se měla stát vyhlášená švédská ocel a hlavní výhodou měla být výrazně vyšší odolnost. Přece je skandinávské podmínky jsou výrazně drsnější než kdekoliv jinde na světě. Společně vytvořili návrh pro první prototyp, který získal název Volvo z latinského “kutálím se”.

Nejúspěšnějším modelem se stalo Volvo PV444 vyráběné po druhé světové válce. Mělo samonosnou karosérii, nezávislou přední nápravu a vinuté pružiny na zadní nápravě a především kombinovalo evropské rozměry a americký design.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Volvo, které se nechávají pojistit

Volvo XC90
Volvo XC60
Volvo V40
Volvo V70
Volvo V90
Volvo XC40
Volvo XC70
Volvo S60
Volvo V60
Volvo V50
Volvo S90
Volvo C30
Volvo S40
Volvo S80
Volvo C70
Volvo 850
Volvo 240
Volvo 740
Volvo S70