epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Volkswagen?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Volkswagen, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Volkswagen

Automobily pro obyčejné pracující lidi. To byl úmysl nové německé automobilky založené v roce 1937. A významnou roli zde sehrálo právě Česko. Byl to český rodák Ferdinand Porsche, který pracoval na prvním modelu. Velkou inspirací se staly osobní vozy Tatra a jejich příjemně zaoblený tvar. A Volkswagen Brouk byl na světě. S patřičným obměnami odpovídající době a vývoji se tento oblíbený vůz vyrábí dodnes.

V roce 1937 byla založená nejslavnější německá automobilka, jejímž hlavním cílem byla výroba automobilů, dostupných co nejširší veřejnosti. Vymyšlením konstrukce takového automobilu byl pověřen Ferdinand Porsche. O rok později je automobilka známá již pod názvem Volkswagenwerk GmbH.

Výroba prvních automobilů byla přerušena příchodem druhé světové války, během které se společnosti zaměřila pouze na zbrojní výrobu. Výroba automobilů byla obnovena ihned po jejím skončení v roce 1945, tentokrát ale pod britským vedením.

V roce 1950 přichází automobilka s modelem Wolkswagen Transporter, který se vyrábí dodnes a stále patří k nejoblíbenějším automobilům. 50. léta jsou rovněž dobou expanze do zahraničí včetně trhů v Austrálii či Asii.

Již v 60. letech Volkswagen postupně zahajuje rozrůstání společnosti. V roce 1965 se spojil s automobilku Auto Union GmbH. V 90. letech se do koncernu připojuje česká Škoda Auto. Kromě Škody patří do koncernu Volkswagen Group také značky Wolkswagen, Bentley, Bugatti, Lamborghini, MAN, Scania a Seat.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely Volkswagen, které si řidiči nejčastěji pojišťují

Volkswagen Passat
Volkswagen Golf
Volkswagen Polo
Volkswagen Touran
Volkswagen Phaeton
Volkswagen CC
Volkswagen Amarok
Volkswagen Scirocco
Volkswagen Lupo
Volkswagen Bora