Havarijní pojištění po vozy Toyota

Havarijní pojištění Toyota

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Toyota?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Toyota, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Toyota

Vozy značky Toyota jsou na českých silnicích známou značkou. Její historie se začala psát ve 30. letech, kdy dnes jednu z největších automobilek světa založil Kichiro Toyoda. První modely kladly důraz na nízkou spotřebu a pohodlí. Přesně to splňoval Toyoda Model AA, který si oblíbili i tehdejší vládní činitelé, majitelé velkých firem a dokonce i taxislužby. Ke změně názvu na Toyota došlo v roce 1937, jelikož nový název vypadal “uhlazeněji”.

První prototyp vozidla vznikl v roce 1935. Stěžejním modelem však byl model Toyoda AA, jehož hlavním přednostmi bylo pohodlí a nízká spotřeba. Velmi proslulými jsou také její luxusní vozy vyráběné pod značkami Lexus a Scion.

Spočítat
ceny

Nejčastěi pojišťované modely značky Toyota

- Toyota Corolla

- Toyota Yaris

- Toyota Auris

- Toyota Hilux

- Toyota Rav4

- Toyota Supra

- Toyota Avensis

- Toyota Aygo

- Toyota Verso

- Toyota Celica

- Toyota Prius

- Toyota Tundra

- Toyota MR2

- Toyota Proace

- Toyota GT86

- Toyota Land Cruiser

- Toyota Camry

- Toyota Corolla Verso

- Toyota Previa

- Toyota Sienna

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás