epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Toyota?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Toyota, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Toyota

Vozy značky Toyota jsou na českých silnicích známou značkou. Její historie se začala psát ve 30. letech, kdy dnes jednu z největších automobilek světa založil Kichiro Toyoda. První modely kladly důraz na nízkou spotřebu a pohodlí. Přesně to splňoval Toyoda Model AA, který si oblíbili i tehdejší vládní činitelé, majitelé velkých firem a dokonce i taxislužby. Ke změně názvu na Toyota došlo v roce 1937, jelikož nový název vypadal “uhlazeněji”.

První prototyp vozidla vznikl v roce 1935. Stěžejním modelem však byl model Toyoda AA, jehož hlavním přednostmi bylo pohodlí a nízká spotřeba. Velmi proslulými jsou také její luxusní vozy vyráběné pod značkami Lexus a Scion.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastěji pojišťované modely značky Toyota

Toyota Corolla
Toyota Yaris
Toyota Auris
Toyota Hilux
Toyota Rav4
Toyota Supra
Toyota Avensis
Toyota Aygo
Toyota Verso
Toyota Celica
Toyota Prius
Toyota Tundra
Toyota MR2
Toyota Proace
Toyota GT86
Toyota Land Cruiser
Toyota Camry
Toyota Corolla Verso
Toyota Previa
Toyota Sienna