epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Tatra?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Tatra, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Tatra

Historie české automobilky Tatra je vskutku bohatá. Založil ji Ignác Šustala, který začal s výrobou bryček a kočárů. O pár let později Tatra vyráběla železniční vagóny a z její dílny vzešel jeden z prvních automobilů - Präsident a nákladních automobilů. Po druhé světové válce byl podnik znárodněn a Tatra mohla vyrábět pouze nákladní automobily. Privatizace společnosti příliš neprospěla na rozdíl od pozdějších změn vlastníků, které z Tatry znovu udělaly ziskovou firmu.

Významnou osobnosti byl zejména Hans Ledwinka, který v Tatře působil mezi léty 1897-1945. Bylo to on, kdo vymyslel dodnes využívanou koncepci bezrámového podvozku s centrální nosnou rourou a kyvnými nápravami (tzv. Tatra-concept).

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastěji pojišťované vozy značky Tatra

Tatra 603
Tatra 815
Tatra 148
Tatra 613
Tatra 805
Tatra 813
Tatra 111
Tatra Phoenix
Tatra 138
Tatra 87
Tatra 700
Tatra 77
Tatraplan
Tatra 57
Tatra 810
Tatra 141
Tatra 12
Tatra 75
Tatra 815-7
Tatra Beta